Bir yöneticinin iş hayatı boyunca alacağı irili ufaklı bütün kararlar; hem kendi kariyer gelişimini hem de kendisine bağlı çalışan bütün bir ekibi etkiler. Koçluk programının temel amacı, hem önemli kararların alınmasına profesyonel tavsiyelerle destek vermek hem de uzun dönemde iş hayatında basamakları daha emin ve daha hızlı tırmanmanız için yolunuzu aydınlatmaktır.

Yabancı bir kültür, yönetimsel etkinlikle başarıya ulaşmak için alışılan bir iş organizasyonuna kıyasla daha çetin bir ortamdır. Yeni bir iş, şirketinizdeki bir görev değişikliği, başka bir şehir veya ülkeye tayin olmak yabancı kültürde çalışmaya başlamanın en bilinen örnekleridir.

Bir düzineyi aşkın yıldır hem yurt içinde hem de yurt dışında üst düzey yöneticilik yapmış eğitmenimiz Filiz Mit önderliğindeki profesyonel kadromuz, farklı konulara özel modüler koçluk hizmetleri vermektedir.

Koçluk modülleri Genel Yönetim Koçluğu, Liderlik, Üst Düzey Yönetim – İş Süreçleri, Satış/Operasyon Yöneticileri için Koçluk ve Kültürlerarası Koçluktur. Kültürlerarası koçluk programı 2 farklı paket programda sunulmaktadır.

Birinci paket yabancı kökenli yöneticilerin Türkiye’de görevlendirilmesi durumunda Türk iş ve sosyal kültürü, Türk kurumlarında hiyerarşi, Türk iş ahlakı gibi konular üzerine düzenlenmiştir.

İkinci paket program, yurtdışında yöneticilik yapacak Türk adaylar için, ülkeye özgü dinamikler, iş ve sosyal kültür, kurum içi ve kurumlar arası ilişkiler gibi konular üzerinde düzenlenmiştir.

Detaylı bilgi ve programlar için lütfen bilgi talep formunu doldurunuz.